Selveris tehakse tööd südamega! Meil on üle 3400 väga tubli töötaja, kuid alati on ruumi uutele tulijatele. Tule meile tööle ja teeme koos kõige paremat poodi!

Töö ja karjäär

Eestis ei ole palju nii väärika ajaloo ja kiire arenguga suurettevõtteid. Selver on aastate jooksul kujunenud paljude eestimaalaste igapäevaostude lemmikpaigaks ning selles on roll igal Selveri töötajal. Võidame klientide südame hea teeninduse, rikkaliku kaubavaliku, peresõbralikkuse ja maitsvate Selveri Köögi toitudega. Selverisse tööle tulek annab Sulle võimaluse uhkusega näidata, et töötad edumeelses ja arenevas organisatsioonis, kus väärtustatakse igat inimest – nii klienti kui töötajat.

Selver tööandjana

Selver numbrites

○ üle 3400 töötaja
○ 72 kauplust ja e-Selver, vaata asukohti SIIT
○ üle 60 erineva ametikoha
○ kõige noorem töötaja on 16-aastane
○ kõige vanem töötaja on 84-aastane
○ keskmine vanus on 46 aastat

Pakume oma töötajatele:

○ häid võimalusi sportimiseks
○ kultuuriüritustel osalemist
○ väljaõpet ja tasuta koolitusi
○ häid karjäärivõimalusi Eesti ühes suurimas ettevõttes
○ võimalust arendada oma suhtlemisoskust
○ vajalikku kogemust eluks
○ hulgaliselt soodustusi ja toetusi

Sobid meiega hästi kui Sa:

○ teed tööd südamega
○ oled püüdlik ja tegus
○ sul on vanust vähemalt 18 aastat
○ räägid eesti keelt B1 tasemel
○ Kõik ülejäänu on õpitav ja me aitame Sul uusi oskusi omandada!

3400+ töötajat

Üle-Eesti

kaubandus

teenindaja, e-poe tellimuste komplekteerija, transporttööline

sobib esimeseks töökohaks

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Praktikavõimalused

Selver teeb koostööd paljude erinevate õppeasutuste ning organisatsioonidega, pakkudes õpilastele ja üliõpilastele praktikavõimalusi. Oleme huvitatud eelkõige praktikantidest, kellega vastastikuse sobivuse korral saame edaspidi töösuhte luua.

Praktikandid saavad koolis/kursustel õpitud teoreetilisi teadmisi rakendada meie juures reaalses töökeskkonnas ning loovad meile oma panusega lisaväärtust. Praktikandid annavad Selverile hea võimaluse kasvatada järelkasvu ning saada tagasisidet protsesside efektiivsemaks ja paremaks muutmiseks. Täpsem eesmärk lähtub konkreetse kooli/organisatsiooni vastava eriala praktika ülesannetest.

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> teenindaja, e-poe tellimuste komplekteerija

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> teenindaja, e-poe tellimuste komplekteerija

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Kui Sa ei leidnud hetkel sobilikku vaba ametikohta, kuid soovid siiski meiega liituda, siis palun saada enda CV e-posti aadressile personal@selver.ee.
Säilitame Sinu nõusolekul Sinu sooviavalduse meie andmebaasis ning vaba töökoha tekkimisel võtame ühendust.