"Tule meile tööle ja tunne end väärtustatuna."

Millega tegeleme?

Rimi Eesti Food AS on üks juhtivaid jaekaubandusettevõtteid Eestis. Kuulume Skandinaaviamaade suurimasse Rootsi jaekaubandusettevõttesse ICA Gruppen. Meie ettevõttes on erinevaid ametikohti, mis pakuvad sulle arenguvõimalust.

Kuigi me oleme väga erinevad, oleme me ennekõike kõik pühendunud kolmele Rimi põhiväärtusele: lihtsus, pühendumus ja ettevõtlikkus. Kui need on ka sinu väärtused, siis leiad sa meie seast palju samamoodi mõtlevaid ja sõbralikke inimesi.

Me väärtustame sinu valikut olenemata põhjustest, miks Sa valisid Rimi. Liitu Rimiga ja muudame koos meie kliendile iga päeva pisut lihtsamaks.

Milline tööandja oleme?

Rimi kaasahaaravas töökultuuris tunnevad töötajad tugevat ühtekuuluvus- ning turvatunnet. Enda unistuste ning püüdluste täideviimiseks saad Rimis töötades tuge ning tunnustust. Rimi töökeskkonnas on igalühel tähtis roll ning võimalus edasi areneda. Tegemist on kogukonnaga, kus jagame ühist visiooni ning tugevusi. Tegemist on perega.

Turvaline töökoht
Turvatunne ning teadmine, et sinu heaolu ning tervise eest kantakse hoolt.

Usaldusväärne tööandja
Kompetentsipõhised positsioonid, stabiilne sissetulek ja erinevad sotsiaalsed hüved.

Kaasahaarav kogukond
Sõbralikud ja abivalmis kolleegid, positiivne töökeskkond.

Enesearengut soodustav mentaliteet
Erinevad enesearengu võimalused, treeningud ja hariv tugi.

Hindame autentsust
Mitmekesisust toetav keskkond, paindlikud töötunnid ning mitmekülgsed hüved.

Avatud uksed
Kutsu tööle kaasa pere ja sõbrad, sest oodatud on kõik!

Rimiga liitumisel leiad rohkelt põnevaid väljakutseid rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes. Pakume Sulle võimalust töötada erinevatel erialadel ning valida endale karjääriks sobivaim.

2800+ töötajat

Üle-Eesti

kaubandus

teenindaja, laopidaja, kokk

praktikavõimalused

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Tööpakkumised

Tule meile praktikale!

Igal aastal töötab meie kauplustes praktikantidena üle 50 noore. Neist paljude jaoks on see põneva karjääri algus Rimis.

Rimi on suur ettevõte, kus on võimalus saada kogemusi ja spetsialiseeruda erinevatel aladel, mis paljudes teistes firmades ei oleks võimalik.

Sinul on võimalik kauplustes saada oma esimene töökogemus kaupluste erinevates tööprotsessides töötamisel (teenindus, tootmine, jne).

Vabade praktikakohtade olemasolul ning praktikakava sobivusel, on Sul võimalik saada praktikakogemust ka erinevates Rimi kontoritöö lõikudes (nt ost, logistika- ja tarneahel, kvaliteet, raamatupidamine[MM1] , personalitöö, jne).

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Soovid saada infot ja kohtuda kaupluse juhatajaga? Selleks, et saaksime organiseerida Sulle kohtumise, palun helista numbrile +372 605 9437 või kirjuta personal@rimibaltic.com