Sa oled meie juures juba käinud. Võibolla külastad meid iga päev, võibolla kord nädalas, vahest hoopis harvem. Aga ükskõik kui tihe külaline Sa ka ei oleks, meie ootame ja arvestame Sinuga alati, tehes seda ka siis, kui liitud meie tiimiga. Tule tööle kodukoha lähedal asuvasse Eesti mainekasse ettevõttesse Circle K.

Tegevusvaldkond

Circle K põhitegevuseks on mootorikütuste ning toidu-ja esmatarbekaupade ning teenuste jaemüük. Eesti suurima turuosaga mootorikütuste jaemüüjana omame ja opereerime Circle K kaubamärkide all 59 täisteenindus- ja 17 automaatjaama ning üht mugavuspoodi. 26 autopesulaga, oleme suurim automaatpesulate kett Eestis. Ettevõtte pakub tööd ja eneseteostust rohkem kui 700 inimesele. Jaemüügi ettevõttena töötame klientide heaks ja eksisteerime ainult tänu klientidele. Circle K teenindusjaamades Eestis tehakse ühes kuus üle 1,5 miljoni ostutehingu, seega külastab iga Eesti elanik meid 14 korda aastas. Selline tulemus teeb meid rõõmsaks. Soovime, et neid oste oleks aina rohkem ning seepärast pöörame suurt tähelepanu arendustegevusele, et meie teenindusjaamades oleks kõik vajalik nii Sulle kui Sinu autole.

Miks just töö Circle K-s?

Töö mugavuspoes on vaheldusrikas

Mõni arvab, et töötan tanklas – kohas, kus müüakse ainult kütust ja midagi hamba alla. Täna on enamik aega Circle K-s ikkagi seotud teenindamise ja toiduvalmistamisega. See teeb Circle K-st mitte tankla, vaid mugavuspoe.

Meeskond on nagu perekond

Vanemat inimest klienditeeninduses kohates arvatakse kohe, et ta on aeglane. Võimalik, aga sellele ei mõelda, et vanemal on kogemusi, mida nooremal ei ole. Pealegi täiustab noore energilisus ja vanema kogemus ning sellest tulenev nutikus teineteist, moodustades suurepärase meeskonna.

Me toetame ja aitame üksteist

Miskipärast arvatakse, et Circle K-s peab igal öösel tööl olema. Tegelikult see ei ole nii, sest siin on veel inimesi, kellega vahetusi jagada. Nii ongi, et tegelikult tuleb kuu peale ainult mõni.

700+ töötajat

üle-Eesti

kaubandus, klienditeenindus, müük, toitlustus

klienditeenindaja

sobib esimeseks töökohaks

kandideerimishuvist võib märku anda aastaringselt

Otsid esimest töökohta?

Siin on välja toodud ametikohad neile, kes tegemas oma esimest karjäärisammu. Ainsad eeltingimused kandideerimiseks on julge pealehakkamine ja soov olla edukas! Kogu vajalik väljaõpe toimub kohapeal. Anna oma soovist märku kandideerimise vormi kaudu.

> klienditeenindaja

Praktikavõimalused

Kui sinu õpitav eriala haakub meie tegevusvaldkonnaga ja soovid praktika läbida just meie juures, siis anna julgelt oma huvist märku!

Millisele ametikohale võib kandideerida aastaringselt?

Nendele ametikohtadele võid julgelt kandideerida ka siis, kui sa aktiivset töökuulutust ei näe. Tiimi laienedes on võimalus avanemas juba õige pea!

> klienditeenindaja

Soovid vahetada valdkonda?

Pane end proovile uues valdkonnas! Sinu varasemad oskused ja kogutud teadmised võivad edukalt sobida rakendamiseks ka teistes valdkondades. Kasuta lehel olevat kandideerimise vormi ja anna oma huvist märku. Põnev ja eneseteostust võimaldav ametikoht võib oodata just sind!

Soovitused kandideerijale

Võta ühendust meie värbamisspetsialistiga +372 53 033 744 personal@circlekeurope.com.